Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Önceki Rakipleri Luffy ile Karşılaşsalar Tepkileri Ne Olurdu?

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Monkey D. Dragon tarafından 7 Nis 2014 tarihinde açılan konu

1. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,813
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Luffy şimdiye kadar çok sayıda adamla dövüştü peki bu adamlar Luffyle şu an tekrar herhangi bir yerde karşılaşsalar ne yapar ne derlerdi sizce?
    Karşılaşmasını istediğim bazı adamlar var o yüzden bu konuyu açtım.
    Ben yeni dünyaya kadar dövüştüklerinin bazılarını yazayım tahminen. Sonrasına gerek duymadım nede olsa az bir zaman geçti pek birşey çıkmaz gibi.

Morgan: ''Genemi sen lanet olası'' dedikten sonra saldırmaya kalkardı hayatının dayağını yerdi.

Buggy: ''Hasır şapka yine karşılaştık'' der shibukai olmasıyla övünürdü.

Kuro: Sinirlerimi bozuyorsun Hasır Şapka ama kafasında 400 milyon ödül olan birine saldıracak kadar aptal değilim.

Don Krieg: ''Tekrar karşıma çıkacağın günü bekliyordum. Artık çok daha güçlüyüm.'' der savaşmaya kalkar oda hayatının dayağını yerdi.

Arlong: Planlarımı altüst etmen yetmiyormuş gibi birde kardeşimle müttefik olmuşsun seni lanet herif. Gibi bir şeyler derdi.

Crocodile: Burada ne işin var? Gene neyin peşindesin Hasır Şapka?

Aokiji: Son gördüğümden beri çok güçlenmişsin. Bu sana engel olmak için son şansım olabilir ama artık bununla ilgilenmiyorum.

Rob Lucci: Artık sana bir düşmanlığım yok. Yoluma çıkma Hasır Şapka.

Moria: Hasır Şapkaaa!!!! Nefretinden buda saldırabilirdi ama emin değilim.

2. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Mesaj Sayısı 14,813
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Bunu sevdim :D
    Yoo yerine Arara koy tamamdır :D

3. Croco-boy hariç gerisi yusuflar. Kuzan'ı katmıyorum bu grubun içine.

4. Hiken no Sabo

Hiken no (Sabo)
    Mesaj Sayısı 1,096
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2010
    hiçbiri tekrar savaşmaz adam dövdüklerinin sempatisini kazanıyor :D dövmediklerininde :D

5. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Mesaj Sayısı 14,813
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Yok ya Moria MW de savaşmaya yeltenmiştide Jimbei araya girmişti. Bazıları kafasız ya dalanlar çıkar :D

6. Hiken no Sabo

Hiken no (Sabo)
    Mesaj Sayısı 1,096
    Üyelik Tarihi13 Eyl 2010
    moria,don kreg belki arlong başka çıkıcağını sanmam :D

7. Korsanlar ''Kralı'' モンキー・D・ルフィー

Korsanlar ''Kralı'' (モンキー・D・ルフィー)
    Mesaj Sayısı 3,188
    Üyelik Tarihi29 Haz 2013
    O da anca laf salatası yapar.
    Bu arcdan sonra tınlar mı bu herifleri Luffy:cool: tabii güç bakımından bahsediyorum. Luffy salak olduğu için Buggy bile atar yapar bu leylaya :/

8. Lucci yeraltı örgütünde (Dof'un jokerliği olan örgüt ) , Crocodile arkadan göründü, Moria güçten düştü ama tekrardan kendine gelmiştir Yeni dünyada. Bellamy reis 200 milyon ödül yapmışsa o adamlara iki sene önce Mf savaşından sonra Sengoku'nun raporu ile basmışlardır 300 milyon ödülü. Arlong Don Krieg falan çıkarsa cıvıtmış olur Oda, o kadar değil. Bellamy'nin çıkması zaten Grand line a girip gelişimine devam etmesindendi, Arlong Grand line dan çıkıp tekrardan başlama hayalindeydi hayalide bitti. Kuro ve Don Krieg Grand line a girebilecek potansiyelde bile değillerdi geç onları. Buggy'de şaklabanlığa devam eder.

9. Sylar G.G.

Sylar (G.G.)
    Mesaj Sayısı 234
    Üyelik Tarihi4 May 2013
    Aralarında sadece Lucci, Croco ve Buggy saldırır. Lucci gücünü test etmek için, Croco öfkeden, Buggy'de dayağa doymadığından.

10. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Mesaj Sayısı 14,813
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    İyide bilerek bastırarak söyledim ''herhangi bir yerde'' diye İlla bu adamların NW ye falan gelmesine gerek yok. Bende biliyorum bazılarının NW lik potansiyeli olmadığını o yüzden böyle bir ekleme yaptım. Düşünki Luffyde Shanks gibi canı sıkıldı East Blue ya bi ziyaret yapmaya karar verdi ordada karşına bunlardan biri denk geldi.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık