Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Evrenin en güçlü karakterlerinden biri olan Emperor Doom herşeye gücü yeterken kendi yüzünü düzeltemedi yav:
Herif Galactus'u kapı bekçisi yaptı , Phoenix Force'a sahip Cyclops'u tekledi, Thanos'u kılçık gibi ayıkladı tekledi, Dr.strange'i tekledi kendi gezegenini kurdu yüzünü düzeltemedi.

Bu aralar Mr.Mxyzptlk ile ilgili okumalar yapıyorum World Funny hali ile baya aşmış
Şapkasından evren çıkarıyor şaka niyetine

Tüm DC evrenlerinin birleşmiş halini avuçluyor hergele

Canı sıkıldığı için hepsinin varlığını siliyor

Spectre ile dalga geçiyor

Bu aralar Mr.Mxyzptlk ile ilgili okumalar yapıyorum World Funny hali ile baya aşmış
Şapkasından evren çıkarıyor şaka niyetine

Tüm DC evrenlerinin birleşmiş halini avuçluyor hergele

Canı sıkıldığı için hepsinin varlığını siliyor

Spectre ile dalga geçiyor

Troll bir karakter ve aşırı güçlü . Ama Endless ve baş melekler düdükler bunu .

Şunu okuyabileceğim bir yer atabilir misin acaba?
valla kardeş .cbz formatında torrentten indirmiştim lucifer'ı indirirken şimdi baktım online comic okuma sitelerine yok :S

Troll bir karakter ve aşırı güçlü . Ama Endless ve baş melekler düdükler bunu .
World funny halini yenemezler bence normal halini alır lucifer michael ama. WF Mr.mxy hikaye manipülasyonu var kendisini yazar yerine koyabilir

Avengers 4 ile ilgili olarak sağlam çizgi roman takipçilerinin beklentileri veya tahminleri olanları buraya bir alalım :D

Avengers 4 ile ilgili olarak sağlam çizgi roman takipçilerinin beklentileri veya tahminleri olanları buraya bir alalım :D
Thanos egosundan bir salaklık yapıp eldiveni kaptıracak bir an sonra captan marvel önderliğinde baya göğüs göğüse kapışıp thanosun ağzına ağzına çakacakar ama baya baya kapışırlar. İron man ve hulkın kendini aşacağını düşünüyorum. Ama o eldiven çıkana kadar 2-3 tanesi ölür. Finalde İlk avengers ekibinin hepsi ya ölücek yada emekli olacaktır. Spiderman ve strange yeni ekibi sırtlar.

Thanos egosundan bir salaklık yapıp eldiveni kaptıracak bir an sonra captan marvel önderliğinde baya göğüs göğüse kapışıp thanosun ağzına ağzına çakacakar ama baya baya kapışırlar. İron man ve hulkın kendini aşacağını düşünüyorum. Ama o eldiven çıkana kadar 2-3 tanesi ölür. Finalde İlk avengers ekibinin hepsi ya ölücek yada emekli olacaktır. Spiderman ve strange yeni ekibi sırtlar.
Captain Marvel'ın 1 v 1 de Thanos'u dövecek gücü var falan diyorlardı.Cap ölür çok denk geldim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık