Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu Great Evil Beast Presenceden bile güçlü diye yorumlar okumuştum .
Valla Ben de konuya tam hakim değilim ama The Presence'sin kazanamadığı kesin. Bazıları great evil beast, Presence karanlık tarafı demiş çünkü ikisi sonda birleşiyorlar tek vücut oluyorlar. Sentry'nin void hali gibi bişey. Bide Marvelden Beyonder veya protege alır mı GEB'i sence?

Valla Ben de konuya tam hakim değilim ama The Presence'sin kazanamadığı kesin. Bazıları great evil beast, Presence karanlık tarafı demiş çünkü ikisi sonda birleşiyorlar tek vücut oluyorlar. Sentry'nin void hali gibi bişey. Bide Marvelden Beyonder veya protege alır mı GEB'i sence?
Bilmiyorum pek omnipotent kulvarı iki Evren’inde kıyaslamak pek mantıklı değil.
Protege karşıdakinin gücünü güç sahibine 2 misli kullanma gibi uçuk bir güce sahip .

Aslında Beyonder ne kadar uçuk güce sahip olsa da tam olarak dokunulmaz değil çünkü onun güçlerini çalmışlardı. Protege de scathan tarafından kum saatine hapsedilmişti. TOAA ya da fulcrum dışında GEB'in karşısında durabilecek biri yok gibi

Great Evil Beast kim de The Presence onu yenemeyecek? Attığın sahnede herhangi bir savaş çıkmaması tamamen The Presence'in işidir. Zira ikisi arasında çıkacak bir savaş tüm evreni yok edebilir. Kendi yarattığı şeyler yok olmasın diye The Presence alttan alıyor.

Great Evil Beast kim de The Presence onu yenemeyecek? Attığın sahnede herhangi bir savaş çıkmaması tamamen The Presence'in işidir. Zira ikisi arasında çıkacak bir savaş tüm evreni yok edebilir. Kendi yarattığı şeyler yok olmasın diye The Presence alttan alıyor.
Lucifer çizgiromanında Gabriel özel bir kılıçla The Presence'i öldürdü. Sonra Kaotik God diye bir zımbırtı çıktı onuda Lucifer öldürdü.

Haklısın abi. Zaten Presence yenilmiyor ikisi birleşiyor filan bazıları evil side of Presence demiş yani Presence'sin bir aydınlık bide karanlık tarafı var

Tek Presence var diye biliyorum ama.
Yazara göre değişiyor. Lucifer'ın hikayesi ana DC evrenine bağlı değil. O yüzden ayrı değerlendirmek lazım. Mesela Watchmen de ana evrene bağlı değildi, DC Rebirth ile bu evrene bağlanacak. Bu zamana kadar orada olanlar ayrı tutuldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık