Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çizgi Roman Sohbet - Soru Cevap

'Çizgi Roman Sohbet' forumunda Erkan12 tarafından 25 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 34
    Üyelik Tarihi25 Ağu 2015
    Great evil beast ne kadar güçlüymüş öyle vay be. Adam kendi yansımasını lucifer'a gösterince luci korkudan altına kaçırmış. Tüm DC'yi silip süpürecekken The Presence engellemiş. O da tam durduramamış ve sonunda kendisiyle birleşmesine izin vermiş. The Presence ile bilek güreşi yaparken bir sahne [​IMG]

2. pilavüstükuru Iroh,Oogway & Hashirama

pilavüstükuru (Iroh,Oogway & Hashirama)
    Mesaj Sayısı 150
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017
    Dövüş kulübü 2 berbat. Romana ve filme leke sürüyor.

3. Jason Demiurgos

Jason (Demiurgos)
    Mesaj Sayısı 6,189
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Bu Great Evil Beast Presenceden bile güçlü diye yorumlar okumuştum .

4. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,439
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Geçen yabancı bir sitede "Batman neden Joker'i öldürmüyor" diye konu patlak vermiş. Yorumları okurken aklıma geldi.
    Neden herkes Batman'den Jokeri öldürmesini bekliyor? O kadar insan, meta-insan içinde neden Batman öldürmek zorunda gibi bakılıyor yani? injustice dışında bu dediğimin işlendiği bir çizgi roman var mı?

5. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 3,007
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Beğenmene sevindim. :good:

Ben de beğenmemiştim.

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 13,883
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Çünkü Joker, Batman olduğu için var. Ikisi birbirini tamamlıyor. O yüzden böyle bir beklenti var.

7. pilavüstükuru Iroh,Oogway & Hashirama

pilavüstükuru (Iroh,Oogway & Hashirama)
    Mesaj Sayısı 150
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017

Güzel bir vidyo.

8. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,439
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Batman'i batman yapan Joker gerçekten. Ama neden Gotham'dan biri bu işe el atmıyor? Ver rüşveti öldürsün Jokeri? Diğer hiçbir kötü adam falanda rahatsız değil mi bu Jokerden mesela?

9. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 13,883
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Genelde birbirlerinin yoluna taş koymazlar. Joker'ı öldürmek kolay değil öyle.

10. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,439
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    En azından adı sanı bilinmeyen birinin bile olsa çıkıp "kardeşim/babam/yakınım sana çalışıyordu senin yüzünden öldü" tarzında intikam almaya çalışmasını beklerdim. Ya da "batmanin yapamadığını yapacam" denmeliydi şimdiye kadar. Belki başaramazlardı ama farklı bir tad olurdu hikayeye dair. Zaten elli tane yazarın elinden geçmiş 80 tane reboot görmüş. Hadi villian olmasın iyi adamlardan biri desin, o da yok.
    Jokerin yoluna taş koyabilecek kapasitede biri varmı bilmem ama Jokerin diğer kötülere zıt gitmişliği var. Bu bahsettiğim şeyin yapılmasına dair en yakın şey batman under the red hoodmuş bu arada, bir bakacam belki izlemişimdir.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık