Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çıkması Mümkün Olmayan Şeytan Meyveleri

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü şimdi de yazsınlar kral geri döndü :at:
İşin şakası bir yana uzun zamandır forumda takılamıyordum,anime-manga'dan uzak kalmıştım son zamanlarda bunları tamamlayabildim :alkis:

Sorum şu arkadaşlar;
Op'de mümkün olmayan meyveler nelerdir beklediğiniz,bildiğiniz meyveler ben toprak meyvesi diyorum.Türü ise logia olarak,bunun bazı sebepleri var mesela toprağın denizle kesişmesi gibi gücün yitirilme olaylarından etkilenmesinden dolayı böyle bir meyvenin mümkün olmadığını düşünüyorum, bir diğeri ise su logia si bunu sanırım ova'lardan birinde görmüştük film'de olabilir tam hatırlamıyorum,karakter suya dönüşünce yeşil bir görünümü oluyordu çeviriden midir bilmiyorum ama yağmur damlası gibi saçma bir ismi de vardı.

Özetleyecek olursak ben hem su logia'sı hem toprak logia'sı meyvelerinin olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum sizin de bu tarz düşünceleriniz var sa aşşağı'ya bekliyorum :good:

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü şimdi de yazsınlar kral geri döndü :at:
İşin şakası bir yana uzun zamandır forumda takılamıyordum,anime-manga'dan uzak kalmıştım son zamanlarda bunları tamamlayabildim :alkis:

Sorum şu arkadaşlar;
Op'de mümkün olmayan meyveler nelerdir beklediğiniz,bildiğiniz meyveler ben toprak meyvesi diyorum.Türü ise logia olarak,bunun bazı sebepleri var mesela toprağın denizle kesişmesi gibi gücün yitirilme olaylarından etkilenmesinden dolayı böyle bir meyvenin mümkün olmadığını düşünüyorum, bir diğeri ise su logia si bunu sanırım ova'lardan birinde görmüştük film'de olabilir tam hatırlamıyorum,karakter suya dönüşünce yeşil bir görünümü oluyordu çeviriden midir bilmiyorum ama yağmur damlası gibi saçma bir ismi de vardı.

Özetleyecek olursak ben hem su logia'sı hem toprak logia'sı meyvelerinin olmasının mümkün olmadığını düşünüyorum sizin de bu tarz düşünceleriniz var sa aşşağı'ya bekliyorum :good:
Yağmurla alakası yok. 雨 (Ame) yağmur anlamına gelirken 飴 (Ame) şeker anlamına geliyor. Gasparde'nin meyvesi şeker yağmur değil. Kim çevirmişse çok yanlış çevirmiş.

• Like
Tepkiler: ak1
Neyi tamamlayabildiğini hala anlayamadım kral.

Çamur meyvesi varsa toprak meyveside vardır. Çamur nedir?
  1. su ile karışarak bulaşır, içine batılır duruma gelmiş toprak.
Caribou çamur meyvesi yemiştir. Bu yüzden toprak meyvesi çıkabilir, olabilir.

Hatta Ryokugyuda çıkacak. ;)

Neyi tamamlayabildiğini hala anlayamadım kral.

Çamur meyvesi varsa toprak meyveside vardır. Çamur nedir?
  1. su ile karışarak bulaşır, içine batılır duruma gelmiş toprak.
Caribou çamur meyvesi yemiştir. Bu yüzden toprak meyvesi çıkabilir, olabilir.

Hatta Ryokugyuda çıkacak. ;)
Onda olmasa da bir başkasında mutlaka çıkmalı. Op'un bir Hashirama'sı neden olmasın ?

Meyvelerin gücünü kopyalabilen adam var seride. Oda SBS de açıklamıştı hatta şeklini bile çizmisti. Yanlış mı hatırlıyorum ? O gözükürse süper olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık